DE LEKKERSTE KRUIDNOTEN!
Kom ze lekker proeven in onze winkel. We hebben 20 verschillende smaken, naturel, melk, puur, wit maar ook kokos, limoen, salmiak en nog veel meer.

Onze passie
In 2010 opende Arnoud Vermeulen de deuren van De KoffieMeulen in Sassenheim. Na een vestiging in Oegstgeest opent hij december 2019 een nieuwe vestiging in Lisse. In het voormalig pand van de Choco Logde in het Blokhuis gaat De KoffieMeulen verder. Nu kan je voor de lekkerste koffie, thee en chocolade ook in Lisse terecht.
CORONA: STAND VAN ZAKEN
Vanaf 1 juli zijn de regels weer wat soepeler wij zijn dus gewoon geopend, wij houden ons wel aan de strikte regels van het RIVM voor uw en onze veiligheid. Kom dus voor de lekkerste koffie, thee en chocolade en coffee-to-go naar Lisse.
CONTACT:
De KoffieMeulen
Blokhuis 42
2161 EW LISSE
telefoon: 0252 – 543 718
KvK nummer: 27352527
BTW nummer: NL 1759.28.848.b01
OPENINGSTIJDEN:
Maandag | 09.30 – 18.00 |
Dinsdag | 09.30 – 18.00 |
Woensdag | 09.30 – 18.00 |
Donderdag | 09.30 – 18.00 |
gesloten | |
Vrijdag | 09.30 – 18.00 |
Zaterdag | 09.00 – 17.00 |
Zondag | gesloten |
KWALITEIT
Onze producten zijn van hoge kwaliteit en komen voornamelijk van Fair Trade bedrijven
FAIR TRADE
Deze term staat voor eerlijke handel en duurzaamheid. Vooral bij koffie, thee en cacao is dit veelvoorkomend.
GEZELLIGHEID
Koffie en thee drinken staan synoniem aan gezelligheid. Iets waar wij bij De KoffieMeulen ook voor staan!
SPECIALS
Bij De KoffieMeulen hebben wij standaard vele soorten koffie, thee en chocolade. Maar we hebben ook specials: Relatiegeschenken, zelfgemaakte chocolade en seizoenproducten.
COFFEE-TO-GO
Het zijn vreemde tijden! Maar wat zouden we zijn zonder een lekkere bak koffie?
KOFFIEMACHINES
Lekkere koffie zet je met een goede machine. Wij hebben een groot assortiment.
CHOCOLADE PASTA
Wie houdt er niet van chocoladepasta voor op je brood. Wij hebben de lekkerste.
SPECIALS
Bij De KoffieMeulen hebben standaard vele soorten koffie, thee en chocolade. Maar we hebben ook specials: Relatiegeschenken, zelfgemaakte chocolade en seizoenproducten.
RELATIEGESCHENKEN
Een relatiegeschenk is een persoonlijk waardering voor een prettige samenwerking.
CHOCOLADELETTERS
Letters in alles soorten, smaken en van A tot Z. We hebben ze ‘letterlijk’ allemaal.
KOFFIEAPPARATEN
Lekkere koffie zet je met een goede machine. Wij hebben een groot assortiment.
DIT ZEGGEN KLANTEN
Bij De KoffieMeulen stellen we de mening van onze klanten zeer op prijs. We krijgen leuke reacties en die delen wij graag met u.
“Als oudere heb je graag wat aanspraak. Bij de KoffieMeulen ben je altijd welkom vindt je altijd wel een leuk gesprek. En de koffie is daar het allerlekkerst.
“Ik ben vaak op zoek naar leuke cadeautjes. Bij de KoffieMeulen kan ik altijd slagen, niet alleen chocolade maar ook iets om lekker thee of koffie te kunnen drinken.